Administrasjonen i DNT Oslo og Omegn

Administrasjonen i DNT Oslo og Omegn holder til i Storgata 3 og på Sørengkaia 124/128. Tilsammen er dette 56 årsverk. Vår viktigste oppgave er å gjøre det lett for DEG å komme deg ut på tur. Vi jobber for et variert og spennende turtilbud til våre medlemmer, vedlikeholder og utvikler hyttene og rutene i marka, ved sjøen og på fjellet, og kommuniserer tilbudet utad til alle våre medlemmer.

Generelle henvendelser til administrasjonen kan gå til sentralbordet: 

Mail: post@dntoslo.no

Tlf.: 22 82 28 00 

Generelle henvendelser angående arrangerte turer, hytter og ruter kan gå til Tursenteret:

Mail: turinfo@dntoslo.no
Tlf.: 22 82 28 00

Avdelinger: 

Ledergruppen i DNT Oslo og Omegn 

Henning Hoff Wikborg 

Kari Merete Horne

Leder for kommunikasjonsavdelingen

Tlf: 909 20 455
kari.horne@dntoslo.no

Jan Erik Reiten

Leder for avdeling hytter og ruter

Tlf: 970 81 510
jan.reiten@dntoslo.no

Maren Ekeland

Leder for aktivitetsavdelingen (vikar)

Tlf: 414 30 027
maren.ekeland@dntoslo.no

Birgitte Hagen

Leder HR og administrasjonsavdelingen

Tlf: 909 95 456
birgitte.hagen@dntoslo.no

Eirik Bergvoll

Leder for Tursentrene

Tlf: 22 82 28 38920 82 068
eirik.bergvoll@dntoslo.no

Kommunikasjonsavdelingen

Kari Merete Horne

Kommunikasjonssjef

Tlf: 909 20 455
kari.horne@dntoslo.no

Christian Fornes

Fagsjef markedsføring

Eivind Haugstad Kleiven

Journalist

Tlf.: 992 34 612
eivind.haugstad@dntoslo.no

Siri G. Bekkhus

Kommunikasjonsrådgiver

Tlf: 482 01 649
siri.bekkhus@dntoslo.no

Tursentrene i Storgata og på Sørenga

Eirik Bergvoll

Leder for Tursentrene

Tlf: 22 82 28 38920 82 068
eirik.bergvoll@dntoslo.no

Juel Victor L. Grande

Fagsjef varesalg

Tlf: 22 82 28 29988 33 541
juel.lokstad@dntoslo.no

Vegard Petersen

Turveileder

Tlf: 22 82 28 30
vegard.petersen@dntoslo.no

Hilde Hagen

Turveileder

Tlf: 22 82 28 28
hilde.hagen@dntoslo.no

Jostein Langslet

Leder for Friluftshuset og fagsjef kajakk.

Tlf: 22 82 28 02
Mob: 419 26 868
jostein.langslet@dntoslo.no

Espen Opaker Moreite

Turveileder

Tlf.: 22 82 28 22
espen.moreite@dntoslo.no

Oda Lassen-Urdahl

Aktivitetsansvarlig og frivillighetskoordinator Friluftshuset
Tlf.: 930 96 564
​​​​​​​oda.lassen-urdahl@dntoslo.no

Harald Pedersen Orsten

Fagansvarlig butikk og tursenter.
Tlf: 22 82 28 02
Mob: 472 88 927

​​​​​​​harald.orsten@dntoslo.no







Kristoffer Vandbakk

Tur- og kursansvarlig kajakk
Tlf.: 980 52 748
kristoffer.vandbakk@dntoslo.no

Aktivitetsavdelingen

Maren Ekeland

Leder for aktivitetsavdelingen

Tlf: 414 30 027
maren.ekeland@dntoslo.no

Camilla Horten

Fagsjef fjell (permisjon)

Tlf: 415 23 964
camilla.horten@dntoslo.no


Kari Larsen

Turkonsulent

Tlf: 458 70 852  kari.larsen@dntoslo.no

Claudia von Gostomski

Turkonsulent

Tlf: 404 04 464
cvg@dntoslo.no

Emily Haraldstad

Fagsjef Fjell

Tlf. 975 82 269
​​​​​​​emily.haraldstad@dntoslo.no

Hanne Tretterud Lund

Fagsjef folkehelse/prosjekter 

Tlf: 905 13 405
hanne.lund@dntoslo.no

Herman Nordby

Turkonsulent

Tlf. 458 71 341
​​​​​​​herman.nordby@dntoslo.no

Mari Kolbjørnsrud 

Prosjektansvarlig folkehelse 

Tlf: 936 08 960
mari.kolbjornsrud@dntoslo.no 






Hanna Vetvik

Prosjektleder barn (permisjon)
​​​​​​​Tlf: 458 71 340
hanna.vetvik@dntoslo.no

Kaweh Kolle Almassy

Prosjektleder

Tlf.: 980 93 367
kaweh.almassy@dntoslo.no






Lisbeth Stephensen Hildremyr

Tlf: 990 38 323

lisbeth.hildremyr@dntoslo.no

May-Liss Hansen

Fagsjef Senior

Tlf: 952 51 200
may-liss.hansen@dntoslo.no

Maria Gangås Skaare

Fagsjef DNT Ung

Tlf.: 473 04 119
​​​​​​​maria.skaare@dntoslo.no

Gaute Dalastøyl Jensen

Ungdomskonsulent

Tlf: 942 52 184
gaute.jensen@dntoslo.no

Gunhild Lundblad

Turkonsulent Barnas Turlag og prosjekter.
Tlf. 900 32 415
gunhild.lundblad@dntoslo.no

Hanne Hide

Fagsjef Barnas Turlag
Tlf 908 69 391
​​​​​​​hanne.hide@dntoslo.no

Helene Øygardslia

Prosjektleder barn (vikar)

Tlf. 481 56 661
helene.oygardslia@dntoslo.no

Sverre Berg Enitch

DNT fjellsport (vikar, i permisjon fra Tursenteret)

Tlf: 488 81 698
fjellsport@dntoslo.no

Heidi Degnes-Ødemark 

Fagsjef DNT fjellsport Oslo​​​​​​​ (permisjon)

Roger Bareksten

Prosjektleder DNT 150 år
​​​​​​
Tlf.: 953 66 371

roger.bareksten@dntoslo.no
​​​​​​​roger.bareksten@dnt.no

Ellen Kristine Næsje 

Bærum Turlag 

Tlf: 952 40 607
ellen@baerumturlag.no








Ingeborg S. Dolven

Asker Turlag

Tlf.: 414 17 944

ingeborg.dolven@dntoslo.no

Hytter og ruter

Jan Erik Reiten

Leder avd. Hytter og Ruter.
(Eiendomssjef og driftsansv.
betjente hytter)
Tlf: 970 81 510
jan.reiten@dntoslo.no

Thomas With

Bygningsansvarlig (selvbetjeningshytter)

Tlf: 976 13 400
thomas.with@dntoslo.no

Dag Olav Brækkan

Markainspektør (ruter)

Tlf: 951 66 922

dag.braekkan@dntoslo.no



Anders Gjermo

Bygningssjef
(betjente hytter)

Tlf: 909 30 318
ag@dntoslo.no

Kristian O. Stoll

Bygningsinspektør

Tlf: 458 77 670
kristian.stoll@dntoslo.no

Jan Kenneth Gussiås

Bestyrer på Sæteren Gård

Tlf: 67 58 18 50
Mobil: 995 31 153
jan.gussias@dntoslo.no

Tor Martin Stenseng

Driftsansvarlig (selvbetjeningshytter)

Tlf: 404 14 944
tor.stenseng@dntoslo.no 

Roy-Erik Sund

Bygg-inspektør (Marka)

Tlf: 913 41 541
roy.sund@dntoslo.no
​​​​​​​

Ane Marte Gussiås

Bestyrer på Sæteren Gård

Tlf: 67 58 18 50 
Mobil: 919 16 501
ane.gussias@dntoslo.no

Lise Havik

Inspektør (ruter fjellet)

Tlf: 951 66 676
lise.havik@dntoslo.no

Janet Bydal

Markainspektør (hytter)

Tlf: 916 98 675
janet.bydal@dntoslo.no

Gorm Sverre Nodland 

Aktivitet- og prosjektansvarlig Sæteren Gård
​​​​​​​Telefon: 67 58 18 50
Mobil: 922 88 976
gorm.nodland@dntoslo.no

HR og Administrasjonsavdelingen

Birgitte Hagen

Leder HR og administrasjonsavdelingen

Tlf: 909 95 456
birgitte.hagen@dntoslo.no

Vigdis Vestby

Økonomisjef

Tlf.: 907 38 899
vigdis.vestby@dntoslo.no

Aruna Phatak

Lønnsansvarlig

Tlf: 980 47 462
aruna.phatak@dntoslo.no

Mette Tufte

Regnskapskonsulent 

Tlf: 456 15 472
mette.tufte@dntoslo.no

Marit Lauritzen

Administrasjonsmedarbeider
Tlf: 458 71 275
marit.lauritzen@dntoslo.no

Ingfrid Seim

Økonomikonsulent
​​​​​​​Tlf:905 51 234

​​​​​​​ingfrid.seim@dntoslo.no

Sverre A. Larssen

Seniorkonsulent
Tlf: 950 21 826
sverre.larssen@dntoslo.no