Administrasjonen i DNT Oslo og Omegn

Administrasjonen i DNT Oslo og Omegn består av 54 ansatte og holder til i Storgata 3.  Vi jobber med å legge forholdene til rette for at flest mulig skal få gode naturopplevelser gjennom bl.a. merking og vedlikehold av rutenettet, hyttedrift, organisering av turer og arbeid for vern av friluftsområder.

Kontakt administrasjonen

Generelle henvendelser til administrasjonen, samt henvendelser om turinformasjon og arrangerte turer, hytter og ruter rettes til Infosenteret: 

E-post: info.oslo@dnt.no
Tlf.: +47 22 82 28 00 
Besøksadresse: Storgata 3, 0155 Oslo

​​​​​​​Fakturamottak

Kontaktinfo til våre hytter og anlegg

Om du har behov for å ta kontakt med noen av våre betjente anlegg finner du kontaktinfo på de respektive nettsidene: 

Ansatte

Ta gjerne kontakt med oss om du lurer på noe, eller vil gi oss tilbakemelding. Vi er her for deg.


Henning Hoff Wikborg 
Daglig leder

Tlf: 991 00 900

henning.wikborg@dnt.no


​​​​​​​Frivillighet og organisasjon:

Maren Harlem
Avdelingsleder Frivillighet og organisasjon

Tlf.: 400 44 924​​​​​​​maren.harlem@dnt.no

Maren Ekeland
Seniorrådgiver frivillighet

Tlf: 414 30 027​​​​​​​maren.ekeland@dnt.no

Gaute Dalastøyl Jensen
Rådgiver frivillighet

Tlf: 942 52 184
gaute.jensen@dnt.no

Jørgen Andersen
​​​​​​​Rådgiver frivillighet og organisasjon

Tlf.: 975 44 641
​​​​​​​jorgen.andersen@dnt.no


​​​​​​​Eiendom, natur og infrastruktur:

Jan Erik Reiten
Avdelingsleder Eiendom, natur og infrastruktur
​​​​​​​
Tlf: 970 81 510
jan.erik.reiten@dnt.no

Kristian O. Stoll
Bygningsansvarlig bruer og fjordsatsing
​​​​​​​
Tlf: 458 77 670
kristian.stoll@dnt.no

Dag Olav Brækkan
Ruteansvarlig marka og naturforvalter

Tlf: 951 66 922​​​​​​​dag.olav.braekkan@dnt.no

Håvard Amlien
Bygningssjef
​​​​​​​

Tlf: 977 63 537
havard.amlien@dnt.no

Janet Bydal
Driftsansvarlig ubetjente hytter i nærområdene
​​​​​​​
Tlf: 916 98 675
janet.bydal@dnt.no

Roy-Erik Sund
Bygningsansvarlig bynære hytter og arenaer

Tlf: 913 41 541​​​​​​​roy.erik.sund@dnt.no

Tor Martin Stenseng
Driftsansvarlig selvbetjente hytter i fjellet
​​​​​​​
Tlf: 404 14 944
tor.martin.stenseng@dnt.no 

Thomas With
Bygningsansvarlig selvbetjente hytter i fjellet

Tlf: 976 13 400
thomas.with@dnt.no​​​​​​​

Lise Havik
Ruteansvarlig fjellet
​​​​​​​

Tlf: 951 66 676
​​​​​​​lise.havik@dnt.no


​​​​​​​Marked og kommunikasjon:

Eirik Bergvoll
Avdelingsleder Marked og kommunikasjon
Tlf:  920 82 068
eirik.bergvoll@dnt.no

Regine Mørk
Turveileder Infosenter

Tlf.: 458 71 274
​​​​​​​regine.mork@dnt.no

Eivind Haugstad Kleiven
Kommunikasjonsrådgiver film og foto

​​​​​​​Tlf.: 992 34 612
eivind.haugstad@dnt.no

Jan-Petter Røisgaard
Rådgiver betjente anlegg
Tlf.: 930 84 282
jan-petter.roisgaard@dnt.no

Liva Ducena Fjeld
Turveileder Infosenter

​​​​​Tllf.: 468 48 324
liva.fjeld@dnt.no

Jasemin Folvik
Kommunikasjonsrådgiver design

​​​​​​​Tlf: 936 27 387​​​​​​​jasemin.folvik@dnt.no

Siri G. Bekkhus
Rådgiver betjente anlegg og webredaktør
Tlf: 482 01 649
siri.bekkhus@dnt.no

Kari Merete Horne
Kommunikasjonssjef

Tlf: 909 20 455
kari.horne@dnt.no

Petter Eri Sørbye
Teamleder Infosenter

Tlf.: 938 23 408​​​​​​​petter.sorbye@dnt.no

Marius Hestbråten
Kommunikasjonsrådgiver digitale medier
Tlf.: 988 33 406​​​​​​​marius.hestbraaten@dnt.no

Jan Kenneth Gussiås
Bestyrer på Sæteren Gård

Tlf: 995 31 153
jan.gussias@dnt.no

Ane Marte Gussiås
Bestyrer på Sæteren Gård

Tlf: 919 16 501
ane.gussias@dnt.no

Anne Langhus
Bestyrer på Breivoll Gård

Tlf: 22 82 29 49​​​​​​​breivoll@dnt.no


​​​​​​​Friluftsaktiviteter:

Glenn Menkin
Avdelingsleder Friluftsaktiviteter
Tlf: 908 53 492
glenn.menkin@dnt.no

Gunhild Lundblad
Rådgiver fjell tilbudsutvikling

Tlf. 900 32 415
gunhild.lundblad@dnt.no

Heidi Degnes-Ødemark
Teamleder friluftsliv fjell

Tlf: 918 62 381​​​​​​​heidi.degnes@dnt.no

Camilla Horten
Rådgiver fjell medlemstilbud

Tlf. 415 23 964​​​​​​​camilla.horten@dnt.no

Claudia von Gostomski
Rådgiver fjell frivillige

Tlf: 948 377 81
cvg@dnt.no

Hanne Tretterud Lund
Teamleder nærfriluftsliv

Tlf: 905 13 405
hanne.lund@dnt.no

Lisbeth Stephensen Hildremyr
Prosjektrådgiver
​​​​​​​Tlf: 990 38 323​​​​​​​lisbeth.hildremyr@dnt.no

May-Liss Hansen
Rådgiver senior

Tlf: 952 51 200
​​​​​​​may-liss.hansen@dnt.no

Ingeborg S. Dolven
Turlags- og aktivitetsrådgiver, Asker
Tlf.: 414 17 944
ingeborg.dolven@dnt.no

Ingvild Mæhlum
Rådgiver friluftsliv barn
(vikar)
Tlf: 414 73 669
ingvild.maehlum@dnt.no 

Hege Eika Frey
Prosjektrådgiver

Tlf. 924 46 869
hege.eika.frey@dnt.no

Irene Hirsti-Kvam
Rådgiver prosjekt 
(vikar)
Tlf.: 915 49 462
​​​​​​​irene.hirsti-kvam@dnt.no

Harald Sundgot Borgen
Turlags- og aktivitetsrådgiver,
Bærum
Tlf.: 977 88 957
harald.sundgot.borgen@dnt.no

Jostein Langslet
Teamleder friluftsliv fjord

Mob: 419 26 868
jostein.langslet@dnt.no

Oda Lassen-Urdahl
Aktivitets- og driftsansvarlig Friluftshuset
Tlf.: 930 96 564​​​​​​​
oda.lassen-urdahl@dnt.no

Kristoffer Vandbakk
Rådgiver fjord medlemstilbud

Tlf.: 980 52 748
​​​​​​​kristoffer.vandbakk@dnt.no

Juel Victor L. Grande
Rådgiver fjord frivillig

Tlf: 988 33 541
juel.grande@dnt.no


​​​​​​​Økonomi og administrasjon:

Monica Dahlsrud Gran
Økonomi- og administrasjonssjef
Tlf.: 975 72 424
monica.gran@dnt.no

Silje Bunæs
Teamleder Tursenteret

Tlf.: 458 71 275​​​​​​​silje.bunes@dnt.no

Harald Pedersen Orsten
Turveileder Tursenteret
​​​​​​​harald.pedersen.orsten@dnt.no

Ingfrid Seim
Rådgiver økonomi

Tlf: 905 51 234
ingfrid.seim@dnt.no

Vegard Petersen
Turveileder Tursenteret

vegard.petersen@dnt.no

Petter Ahlbom
Rådgiver økonomi og analyse

Tlf.: 466 60 688
petter.ahlbom@dnt.no

Sandra Røssum
Turveileder Tursenteret

​​​​
sandra.roessum@dnt.no

Sverre A. Larssen
Seniorkonsulent
Tlf: 950 21 826
sverre.larssen@dnt.no

Aruna Phatak
Rådgiver administrasjon

Tlf: 980 47 462
aruna.phatak@dnt.no

Espen Opaker Moreite
Turveileder Tursenteret

espen.moreite@dnt.no