Administrasjonen i DNT Oslo og Omegn

Administrasjonen i DNT Oslo og Omegn består av rundt 50 ansatte og holder til i Storgata 3.  Vi jobber med å legge forholdene til rette for at flest mulig skal få gode naturopplevelser, gjennom bl.a. merking og vedlikehold av rutenettet, hyttedrift, organisering av turer og arbeid for vern av friluftsområder.

Kontakt administrasjonen

Generelle henvendelser til administrasjonen, samt henvendelser om turinformasjon og arrangerte turer, hytter og ruter rettes til Infosenteret: 

E-post: info@dntoslo.no
Tlf.: +47 22 82 28 00 
Besøksadresse: Storgata 3, 0155 Oslo

Kontaktinfo til våre hytter og anlegg

Om du har behov for å ta kontakt med noen av våre betjente anlegg finner du kontaktinfo på de respektive nettsidene: 

Ansatte

Ta gjerne kontakt med oss om du lurer på noe, eller vil gi oss tilbakemelding. Vi er her for deg.


Henning Hoff Wikborg 
Daglig leder

Hytter og ruter

Jan Erik Reiten
Leder avd. Hytter og Ruter.
(Eiendomssjef og driftsansv.
betjente hytter)

Tlf: 970 81 510
jan.reiten@dntoslo.no

Anders Gjermo
Bygningssjef
(betjente hytter)

Tlf: 909 30 318
ag@dntoslo.no

Tor Martin Stenseng
Driftsansvarlig (selvbetjeningshytter)

Tlf: 404 14 944
tor.stenseng@dntoslo.no 

Lise Havik
Inspektør (ruter fjellet)

Tlf: 951 66 676
lise.havik@dntoslo.no

Thomas With
Bygningsansvarlig (selvbetjeningshytter)

Tlf: 976 13 400
thomas.with@dntoslo.no

Kristian O. Stoll
Bygningsinspektør

Tlf: 458 77 670
kristian.stoll@dntoslo.no

Roy-Erik Sund
Bygg-inspektør (Marka)

Tlf: 913 41 541
roy.sund@dntoslo.no
​​​​​​​

Janet Bydal
Markainspektør (hytter)

Tlf: 916 98 675
janet.bydal@dntoslo.no

Dag Olav Brækkan
Markainspektør (ruter)

Tlf: 951 66 922
dag.braekkan@dntoslo.no

Jan Kenneth Gussiås
Bestyrer på Sæteren Gård

Tlf: 67 58 18 50
Tlf: 995 31 153
jan.gussias@dntoslo.no

Ane Marte Gussiås
Bestyrer på Sæteren Gård

Tlf: 67 58 18 50 
Tlf: 919 16 501
ane.gussias@dntoslo.no

Gorm Sverre Nodland
Aktivitets- og prosjektansv. Sæteren Gård
​​​​​​​Tlf: 67 58 18 50
Tlf: 922 88 976
gorm.nodland@dntoslo.no

Aktivitetsavdelingen

Glenn Menkin
Leder for aktivitetsavdelingen

Tlf: 908 53 492
glenn.menkin@dntoslo.no

Naturbasert reiseliv

Heidi Degnes-Ødemark
Teamleder

Tlf: 918 62 381
​​​​​​​heidi.degnes@dntoslo.no

Gunhild Lundblad
Fagkonsulent

Tlf. 900 32 415
gunhild.lundblad@dntoslo.no

Kari Larsen
Aktivitetskoordinator

Tlf: 922 123 93
 kari.larsen@dntoslo.no

Camilla Horten
Aktivitetskoordinator

Tlf. 415 23 964
​​​​​​​camilla.horten@dntoslo.no

Ellen Kristine Næsje
Aktivitetskoordinator

Tlf: 952 40 607
ellen@baerumturlag.no

Frivillighet

Maren Ekeland
Teamleder

Tlf: 414 30 027
​​​​​​​maren.ekeland@dntoslo.no

Gaute Dalastøyl Jensen
Frivilligkoordinator

Tlf: 942 52 184
gaute.jensen@dntoslo.no

Claudia von Gostomski
Frivilligkoordinator

Tlf: 948 377 81
cvg@dntoslo.no

Cecilie Bergskås Helle
Prosjektkoordinator
Asker Turlag

Tlf.: 992 29 500
cecilie.bergskas.helle@dntoslo.no

Ingeborg S. Dolven
Turlags- og aktivitetskoordinator
Asker Turlag og Lokale Turlag

Tlf.: 414 17 944
ingeborg.dolven@dntoslo.no

Nærfriluftsliv

Hanne Tretterud Lund
Teamleder

Tlf: 905 13 405
hanne.lund@dntoslo.no

May-Liss Hansen
Fagkonsulent senior

Tlf: 952 51 200
may-liss.hansen@dntoslo.no

Mari Kolbjørnsrud
Fagkonsulent inkludering

Tlf: 936 08 960
mari.kolbjornsrud@dntoslo.no 

Helene Øygardslia
Prosjektkoordinator

Tlf. 481 56 661
helene.oygardslia@dntoslo.no

Hanne Hide
Prosjektkoordinator

Tlf 908 69 391
​​​​​​​hanne.hide@dntoslo.no

Lisbeth Stephensen Hildremyr
Prosjektkoordinator

Tlf: 990 38 323​​​​​​​lisbeth.hildremyr@dntoslo.no

Hege Eika Frey
Prosjektmedarbeider

Tlf.: 924 46 869
​​​​​​​hege.eika.frey@dntoslo.no

Tursentrene i Storgata og på Sørenga

Eirik Bergvoll
Leder for Tursentrene

Tlf:  920 82 068
eirik.bergvoll@dntoslo.no

Juel Victor L. Grande
Fagsjef varesalg

Tlf: 988 33 541
juel.lokstad@dntoslo.no

Harald Pedersen Orsten
Fagansvarlig butikk og tursenter.

Mob: 472 88 927
​​​​​​​
harald.orsten@dntoslo.no

Jostein Langslet
Leder for Friluftshuset og fagsjef kajakk.

Mob: 419 26 868
jostein.langslet@dntoslo.no

Vegard Petersen
Turveileder

vegard.petersen@dntoslo.no

Liva Ducena Fjeld
Turveileder

​​​​​​​liva.fjeld@dntoslo.no


Espen Opaker Moreite
Turveileder

espen.moreite@dntoslo.no

Kristoffer Vandbakk
Tur- og kursansvarlig kajakk

Tlf.: 980 52 748
kristoffer.vandbakk@dntoslo.no

Petter Eri Sørbye
Teamleder Infosenter

petter.sorbye@dntoslo.no

Oda Lassen-Urdahl
Aktivitetsansvarlig og frivillighetskoordinator 
Tlf.: 930 96 564
​​​​​​​oda.lassen-urdahl@dntoslo.no


Stab

Maren Harlem
Stabs- og Organisasjonssjef

Tlf.: 400 44 924
​​​​​​​maren.harlem@dntoslo.no

Økonomi

Monica Dahlsrud Gran
Økonomisjef

Tlf.: 975 72 424
monica.gran@dntoslo.no

Ingfrid Seim
Økonomikonsulent

Tlf: 905 51 234
ingfrid.seim@dntoslo.no

Aruna Phatak
Lønnsansvarlig

Tlf: 980 47 462
aruna.phatak@dntoslo.no

Kommunikasjon

Kari Merete Horne
Kommunikasjonssjef

Tlf: 909 20 455
kari.horne@dntoslo.no

Eivind Haugstad Kleiven
Journalist

Tlf.: 992 34 612
eivind.haugstad@dntoslo.no

​Jasemin Folvik
Kommunikasjonsrådgiver

Tlf: 936 27 387
​​​​​​​jasemin.folvik@dntoslo.no

Siri G. Bekkhus
Kommunikasjonsrådgiver

Tlf: 482 01 649
siri.bekkhus@dntoslo.no

Sverre A. Larssen
Seniorkonsulent

Tlf: 950 21 826
sverre.larssen@dntoslo.no

HR og digitalisering

Birgitte Hagen
Leder HR og digitalisering

Tlf: 909 95 456
birgitte.hagen@dntoslo.no

Allan Auke
Digitaliseringsrådgiver

Tlf.: 900 56 557
allan.auke@dntoslo.no