Administrasjonen i DNT Oslo og Omegn

Administrasjonen i DNT Oslo og Omegn holder til i Storgata 3 og på Sørengkaia 124/128. Tilsammen er dette 64 årsverk. Vår viktigste oppgave er å gjøre det enkelt for deg å komme deg ut på tur. Vi jobber for et variert og spennende turtilbud til våre medlemmer, vedlikeholder og utvikler hyttene og rutene i marka, ved sjøen og på fjellet, og kommuniserer tilbudet utad til alle våre medlemmer.

Generelle henvendelser til administrasjonen, samt henvendelser om turinformasjon og arrangerte turer, hytter og ruter, kan gå til Infosenteret: 

E-post: info@dntoslo.no

Tlf.: 22 82 28 00 


Avdelinger: 

Ansatte

Henning Hoff Wikborg 

Maren Harlem

Organisasjonssjef

Tlf.: 400 44 924
​​​​​​​maren.harlem@dntoslo.no

Birgitte Hagen

Leder HR og digitalisering

Tlf: 909 95 456
birgitte.hagen@dntoslo.no

Allan Auke

Digitaliseringsrådgiver

Tlf.: 900 56 557
allan.auke@dntoslo.no

Kari Merete Horne

Kommunikasjonssjef

Tlf: 909 20 455
kari.horne@dntoslo.no







​​​​​​​Jasemin Folvik

Kommunikasjonsrådgiver

Tlf: 936 27 387
​​​​​​​jasemin.folvik@dntoslo.no

Christian Fornes

Fagsjef markedsføring





Monica Dahlsrud Gran

Økonomisjef

Tlf.: 975 72 424
E-post: monica.gran@dntoslo.no

Eivind Haugstad Kleiven

Journalist

Tlf.: 992 34 612
eivind.haugstad@dntoslo.no

Aruna Phatak

Lønnsansvarlig

Tlf: 980 47 462
aruna.phatak@dntoslo.no

Siri G. Bekkhus

Kommunikasjonsrådgiver

Tlf: 482 01 649
siri.bekkhus@dntoslo.no

Marit Lauritzen

Regnskapsmedarbeider
Tlf: 458 71 275
marit.lauritzen@dntoslo.no

Ingfrid Seim

Økonomikonsulent
​​​​​​​Tlf:905 51 234

​​​​​​​ingfrid.seim@dntoslo.no

Mette Tufte

Regnskapskonsulent 

Tlf: 456 15 472
mette.tufte@dntoslo.no

Tursentrene i Storgata og på Sørenga

Eirik Bergvoll

Leder for Tursentrene

Tlf: 22 82 28 38920 82 068
eirik.bergvoll@dntoslo.no

Juel Victor L. Grande

Fagsjef varesalg

Tlf: 22 82 28 29988 33 541
juel.lokstad@dntoslo.no

Vegard Petersen

Turveileder

Tlf: 22 82 28 30
vegard.petersen@dntoslo.no

Hilde Hagen

Turveileder

Tlf: 22 82 28 28
hilde.hagen@dntoslo.no

Jostein Langslet

Leder for Friluftshuset og fagsjef kajakk.

Tlf: 22 82 28 02
Mob: 419 26 868
jostein.langslet@dntoslo.no

Espen Opaker Moreite

Turveileder

Tlf.: 22 82 28 22
espen.moreite@dntoslo.no

Oda Lassen-Urdahl

Aktivitetsansvarlig og frivillighetskoordinator 
Tlf.: 930 96 564
​​​​​​​oda.lassen-urdahl@dntoslo.no

Harald Pedersen Orsten

Fagansvarlig butikk og tursenter.
Tlf: 22 82 28 02
Mob: 472 88 927

​​​​​​​harald.orsten@dntoslo.no







Kristoffer Vandbakk

Tur- og kursansvarlig kajakk
Tlf.: 980 52 748
kristoffer.vandbakk@dntoslo.no

Sverre Berg Enitch

Turveileder

Tlf: 488 81 698
sverre.enitch@dntoslo.no

Aktivitetsavdelingen

Glenn Menkin

Leder for aktivitetsavdelingen

Tlf: 908 53 492
glenn.menkin@dntoslo.no

Naturbasert reiseliv

Gunhild Lundblad

Teamleder
Tlf. 900 32 415
gunhild.lundblad@dntoslo.no

Kari Larsen

Aktivitetskoordinator

Tlf: 922 123 93
 kari.larsen@dntoslo.no

Herman Nordby

Aktivitetskoordinator

Tlf. 458 71 341
​​​​​​​herman.nordby@dntoslo.no

Emily Haraldstad

Fagsjef Fjell

Tlf. 975 82 269
​​​​​​​emily.haraldstad@dntoslo.no

Frivillighet

Gaute Dalastøyl Jensen

Teamleder

Tlf: 942 52 184
gaute.jensen@dntoslo.no

Claudia von Gostomski

Frivilligkoordinator

Tlf: 948 377 81
cvg@dntoslo.no






​​​​​​​Britt-Ingunn Tafjord Walle

Frivilligkoordinator

Tlf: 930 14 845
​​​​​​​britt.walle@dntoslo.no






Mathias Dudek

Frivilligkoordinator

Tlf: 469 51 661​​​​​​​mathias.dudek@dntoslo.no

Ellen Kristine Næsje 

Turlagskoordinator
Bærum Turlag

Tlf: 952 40 607
ellen@baerumturlag.no








Ingeborg S. Dolven

Turlags- og aktivitetskoordinator
Asker Turlag og Lokale Turlag
Tlf.: 414 17 944
ingeborg.dolven@dntoslo.no






Cecilie Bergskås Helle

Prosjektkoordinator
Asker Turlag

Tlf.: 992 29 500

cecilie.bergskas.helle@dntoslo.no

Nærfriluftsliv

Hanne Tretterud Lund

Teamleder

Tlf: 905 13 405
hanne.lund@dntoslo.no

May-Liss Hansen

Fagkonsulent senior

Tlf: 952 51 200
may-liss.hansen@dntoslo.no

Mari Kolbjørnsrud 

Fagkonsulent inkludering

Tlf: 936 08 960
mari.kolbjornsrud@dntoslo.no 

Helene Øygardslia

Prosjektkoordinator

Tlf. 481 56 661
helene.oygardslia@dntoslo.no

Hanne Hide

Prosjektkoordinator
Tlf 908 69 391
​​​​​​​hanne.hide@dntoslo.no






Lisbeth Stephensen Hildremyr

Prosjektkoordinator

Tlf: 990 38 323​​​​​​​lisbeth.hildremyr@dntoslo.no

Hytter og ruter

Jan Erik Reiten

Leder avd. Hytter og Ruter.
(Eiendomssjef og driftsansv.
betjente hytter)
Tlf: 970 81 510
jan.reiten@dntoslo.no

Thomas With

Bygningsansvarlig (selvbetjeningshytter)

Tlf: 976 13 400
thomas.with@dntoslo.no

Dag Olav Brækkan

Markainspektør (ruter)

Tlf: 951 66 922

dag.braekkan@dntoslo.no

Youness Amhraoui

Kokk Sæteren gård
Tlf: 67 58 18 50
Mobil: 486 86 943
youness.amhraoui@dntoslo.no

Anders Gjermo

Bygningssjef
(betjente hytter)

Tlf: 909 30 318
ag@dntoslo.no

Kristian O. Stoll

Bygningsinspektør

Tlf: 458 77 670
kristian.stoll@dntoslo.no

Jan Kenneth Gussiås

Bestyrer på Sæteren Gård

Tlf: 67 58 18 50
Mobil: 995 31 153
jan.gussias@dntoslo.no

Kaisu Salminen

Kokk Sæteren Gård
Tlf: 67 58 18 50
Mobil: 468 86 474
​​​​​​​kaisu.salminen@dntoslo.no

Tor Martin Stenseng

Driftsansvarlig (selvbetjeningshytter)

Tlf: 404 14 944
tor.stenseng@dntoslo.no 

Roy-Erik Sund

Bygg-inspektør (Marka)

Tlf: 913 41 541
roy.sund@dntoslo.no
​​​​​​​

Ane Marte Gussiås

Bestyrer på Sæteren Gård

Tlf: 67 58 18 50 
Mobil: 919 16 501
ane.gussias@dntoslo.no

Henning Fredrik Mørk

Vaktmester Sæteren Gård
Tlf: 67 58 18 50
Mobil: 458 71 286
henning.mork@dntoslo.no

Lise Havik

Inspektør (ruter fjellet)


Tlf: 951 66 676
lise.havik@dntoslo.no

Janet Bydal

Markainspektør (hytter)

Tlf: 916 98 675
janet.bydal@dntoslo.no

Gorm Sverre Nodland 

Aktivitet- og prosjektansv. Sæteren Gård
​​​​​​​Telefon: 67 58 18 50
Mobil: 922 88 976
gorm.nodland@dntoslo.no

Sverre A. Larssen

Seniorkonsulent
Tlf: 950 21 826
sverre.larssen@dntoslo.no